Gürcistan Nakliye

Gürcistan Nakliye Kazakistan, Nursultan şehrine çıkan araçlarınız var mıdır? Yük yaklaşık 26.000 kg civarında ve 2 tır şeklinde olacak. O bölgeye ne kadar sürede ulaşacağı ve fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz lütfen detaylara göre mümkünse 1 komple + parsiyel için, değilse 2 komple için navlun + ydg rica ederim 8000 kg 6 mt boyunda inşaat demiri mt ebatlarında 1200 adet çelik hasır. Alınacak adres: Organize Sanayi Bölgesi Atatürk caddesi no:3 Manisa / TÜRKİYE Gönderilecek adres: Nova Ves I, Kolinska 94,28002, Kolin ÇEKYA İstanbul Kartal’da ithalat-ihracat yapan firmayız. İran Tahran’dan Bulgaristan Sofya’ya 1 tır inşaat çeliği için nakliye fiyatı verebilir misiniz lütfen Çıkış:Bursa (Kayapa) Varış: Taşkent gümrük varış olacak şekilde ,  mega tır için gürcistan karayolu fiyat bilgisi vermeniz rica olunur. 2 adet sondaj makinesi gönderilecektir. Ağırlık ortalama 22 tondur detayları verilen yüklemeler ile ilgili komple tır  fiyatlarınızı rica ederim. Ayrıca yüklenebilecek maksimum tonaj bilgisini rica ederim. gürcistan tır nakliye firmaları Mal cinsi: Yapı kimyasalları ( yanıcı özelliği yoktur) parsiyel yük Yükleme yeri: Dilovası  Teslim yeri: firmasının ihracat sorumlusuyum. Az önce telefon görüşmesi yaptık Belarusa şimdi yapmıyoruz hizmet dediniz, uçak yolu peki var mı ?Bunun dışında Polonyaya  karayolu üzeri  taşıma fiyatlarında yardımcı olmanızı rica ederim.

Ambarlı – Savannah ve Miami Limanı 2*20 DC Konteyner ( Ağır Tonaj ) Port to port yükümüz için, Çıkış ve acenta bilgisi içerir port to port teklifinizi rica ederiz

Yük bilgisi: Yükler tır başına maksimum 10 ton ağırlığında. 2 tırda yanlardan 25 cm lik taşma olacak. Kapak açılması gerekiyor. Onun dışında yükseklik yok. Yüklenecek malzemeler sondaj malzemesi. Teklifinizde ödeme vadesini belirtmenizi rica ederim Telefon ile görüştüğümüz üzere Yunanistan araç programımızı aşağıda bilgilerinize sunarım. Kütahya – Yunanistan 34150 teslim / hazır Malzeme :  Kağıt torba, karton kutu Aşağıda paket detayları verilen yükümüz Bilecik Organize Sanayi Bölgesinden Özbekistan Buhara’ya gidecektir.Yükümüz hazırdır.Bununla ilgili fiyat vermenizi rica ederim.

Gaziantep Konya Nakliye

Adana Konya Nakliye

Ara gümrükler dahil

Başkaca bir bedel ödemeyeceğiz  Sadece son teslimattaki vergileri  müşteri ödeyecekZonguldak  / Çaycuma dan  Moskova ya  3 TIR için  transport  fiyatı rica ediyoruz Boş çimento kağıt torbası paletlerde  yüklenecektir yaklaşık  22 ton dur Kara yolu Çaycuma dan  Liman >> deniz yolu +  Moskova ya Kara yolu olabilir Çıkış  haziran sonu olacaktır adana İstanbul Esenyurt yüklemeli Bakü varışlı komple 3 tır için teklifinizi rica ederim. İçerik inşaat iskele malzemesidir Biz Kırgızistana alüminyum profil ve aksesuar göndermek istiyoruz ücret konusunda bilgi ala bilirmiyim ? Yükleme yeri Samsun ama İstanbul’a göndereceğiz ürünü, siz İstanbul-Bishkek yarım konteyner fiyatı veririsiniz bana Haziran tarihleri için Margarentenstrasse 50, 1040 Avusturya Viyana Kapı Teslim yükümüz mevcuttur. Ürün Cinsi Zeytin, Brüt Ağırlık 2250 kg’dır.  Parsiyel navlun teklifinizi iletmeniz rica olunur

İzmir Konya Nakliye

İstanbul/Bayrampaşa’dan Almanya/Hamburg’a gidecek olan 13 koli ürünümüz için sizden (KARAYOLU) fiyat teklifi talep etmekteyim. Aşağıdaki detay için güncel fiyat verebilirmisiniz? Onaylanırsa 35-40 tır olacak Tuzla – Kartal – Gebze ( 3 ayrı depodan  yüklemeler olacak – bazı araçlar 2 adres yapabilir.) Almaty 050039 İçten içe 3 metre mega Max 12-15 ton Fransa’daki müşterimiz için marka tesktil ürünü ve mobilya  göndermek etmek istiyoruz, parsiyel olarak .Bu konuda bizlere yardımcı olabilir misiniz?   Çalışabilmemiz mümkünse  m3 veya ağırlık fiyatı  vermenizi rica ederiz. (Mobilya ve tesktil ( marka ürün

Ankara Konya Nakliye

İzmirde bir müşterimin  Çiğli’den yarın Macaristan’a çıkış yapacak şekilde parsiyel malları hazır. Bu yükleme için 1)İzmir çıkış yoksa 2)İstanbul çıkış Navlun rica edebilir miyim Aşağıda ki detaylara istinaden imkan ve navlun bildirmenizi rica ederim. Yükleme yeri: Polonya PL91+PL43 Varış güm: Muratbey Komple Araç cinsi: Tercihen Tenteli kapalı kasa da olur Yükleme tarihi: 03.06 yarın sabah Tahran fabrikadan- Bursa adresimize teslim olmak üzere; Deniz yolu , Demir yolu ve Kara yolu için konteyner fiyatı teklif vermenizi rica ederim. Not: Gelecek ürün ( poliprobilen granül malzeme ) petrol türevi bir malzemedir. Geliş tarihleri ayriyeten tarafınıza bildirilecektir.

İstanbul Konya Nakliye

Corporate Solution

Bu bölüm hazırlanıyor… Aşağıdaki ölçülerde 1 adet akü sehpası sevkiyatımız olacaktır. Sevkiyat Dilovası OSB. – Almanya Williche yapılacaktır. Fiyatınızı iletir misiniz Ankara sitelerden Nevzade sandalye  Azerbaycan Bakü seheri`e gitmek üzere 96 adet iç içe geçen sandalye miz var.

İstanbul – Almaty (Kazakistan) istikametinde bir gönderimiz olacaktır. 40’lık konteyner için yaklaşık fiyat paylaşmanızı rica edeceğim. Dönüşlerinizi bekler, sağlıklı günler dilerim. İsviçreden alınıp gümrüklemesi Muratbeyde yapılacak olan malların (gümrükleme süresi 4-5 gün) daha sonra iç nakliye ile alınıp Çanakkale köprü projesi için 25 tırlık bir sevkiyat vardır.

Konya Nakliyeciler Sitesi

Ülkemizin en büyük organize sanayi bölgelerinden birine sahip olmasından dolayı taşımacılık anlamında bir çok şehrimize göre oldukça avantajlı durumda bulunan konya şehrimiz bazen yurt dışından gelen ithalat malzemelerin iç piyasaya ve üçüncü devletlere dağıtımı, gerekse Avrupa kıtası, Afrika ve Uzakdoğu ülkelerine yapılan ihracat mallarının sevk edilmesi durumunda kilit şehir durumunda bulunmaktadır.

şehrimizin ticari kabiliyetinin oldukça yüksek durumda bulunması nedeniyele nakliye sektöründe önemli ölçüde hareketlilik sağlanmaktadır. İlimizde yurt dışına lojistik çalışmaları yapan şirketler genellikle şehir merkezinde yerleşik oluyorlar iken yurt içi nakliye çalışmaları yapan firmalar genellikle konya nakliyeciler sitesi içerisinde tercih etmiş bulunmaktadırlar.

yurt içi ve şehirlerarası lojistik organizasyonlarının yapıldığı bu sitede azda olsa uluslararası lojistik organizasyonlarının da yapıldığı görülmektedir . şehrimiz genelinde üretim ve dış ticaret çalışmaları yapan şirketler ile devamlı olarak irtibat halinde bulunan site içerisinde konumlu lojistik firmaları aynı zamanda birbirileri ile de bağlantılı olarak güncel işlerden ve durumlardan haberdar olmaktadırlar.

Azerbaycan Gedabek ten istanbul a gelecek

İthalat malzemelerin  KONYAYA e bağlı ASTEK  ANTREPO dan (aynı gün supalan yapılmak şartıyla)

Pendik te bulunan  boşaltma 11 tır malzemenin taşıma fiyatı

Bu tutar sadece nakliye tutarıdır.

26-27/  günleri yükleme yapılacaktır

Kapı Gümrüklerde  ve sınır kapılarında KONYA NAKLİYECİLER SİTESİ oluşacak

Yanıcı+tahlil vs ek masraflar tarafınıza fatura edilecektir.

Onay verdiğiniz taktirde araç organizasyonu yapılacaktır.

İyi çalışmalar diliyoruz

Irak Nakliye

Irak Nakliye Ve Lojistik Hizmetleri

Geçmişten günümüze kadar birçok alanda lojistik ihtiyaçlar doğmuştur. İnsanların varlığını koruyabilmesi için gerekli olan beslenme, korunma ve diğer ihtiyaçların karşılanmasında lojistik sistemlerden faydalanılmıştır. Müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile ürün ve hizmetlerin etkin şekilde kullanımı için depolama, uygulama, planlama ve denetleme süreci lojistik olarak ifade edilmiştir. Konya Nakliyat olarak Irak nakliye ve lojistik hizmetlerinde müşteri ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz.

Irak Nakliye

Irak Türkiye’nin güneydoğu sınırında bulunan sınır komşusu ülkelerden birisidir. Körfez ülkeleri arasında Suudi Arabistan ve İran’dan sonra en büyük yüz ölçümüne sahiptir. Geçmişinde pek çok kargaşa dönemi olmasına rağmen Türkiye ile Irak arasında ticari ilişkiler her zaman çeşitli yoğunluklarda devam etmiştir. Bu olurken de Irak nakliye firmalarına ihtiyaç olmuştur.

Şah Global Lojistik olarak çeyrek asırdan uzun süredir iki ülke arasında taşımacılık yapıyoruz. Irak taşımacılık sektörünün en köklü ve en çok tercih edilenlerinden birisi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Zamana göre operasyon süreçlerimizi belirliyor, yüklerinizi sigortalı şekilde yükleme noktasından Irak’taki son alıcısına kadar teslim etmeyi başarıyoruz. Geniş araç filomuz ve Irak güzergahlarına hakim ekibimizle bütün ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılıyoruz.

Irak Nakliye Firmaları

Irak’taki iş ortaklarınızla yapacağınız anlaşmaların devamlılığında nakliye süreçleri hayati öneme sahiptir. Yüklerinizin alıcıya her zaman zamanında ve güvenli şekilde ulaşması gerekmektedir. Bu nedenle Irak nakliye firmaları arasında en iyisiyle iş birliği yapmanız avantajınıza olacaktır.

Firma olarak Irak’a gerçekleştirdiğimiz taşımalarda ilk günden bu yana müşterilerimizi ayrıcalıklı kılıyoruz. Bizi farklı kılan şu özelliklerimizle sektörün aranan firmalarından birisi oluyoruz:

 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı,
 • ISO 9001 Kalite Belgesi,
 • Genç ve geniş araç filosu,
 • C2 belgesiyle uluslararası taşımacılık yapabilme kabiliyeti,
 • Alanında eğitimli, deneyimli, uzman personeller ve şoförler,
 • İhtiyaca göre farklı nakliye türleri,
 • Yasalara uygun taşımacılık,
 • Daima en modern donanımlarla taşımacılık.

Irak Parsiyel

Irak lojistik alanında farklı uygulamalarımız bulunmaktadır. Bunun başlıca nedeni iki ülke arasında pek çok farklı sektörde ticari faaliyetlerin olması ve bu kapsamda farklı nakliye türlerine ihtiyaç duyulmasıdır. Daima müşterilerimizin ihtiyaçlarını kusursuz şekilde karşılamaya odaklandığımız alanda en çok tercih edilen uygulamalarımızdan birisi Irak parsiyel nakliyedir.

Irak parsiyel nakliye sayesinde parça yüklerinizi Irak’a taşıyabiliyoruz. Türkiye’nin her neresinde olursanız olun parça yüklerinizi depolarımızda topluyor, haftanın belirli günlerinde depolarımızdan yükleme yaparak Irak’a doğru yola çıkıyoruz. Başta İstanbul, Ankara, Antalya, Denizli, Kocaeli, Mersin, Adana, Kayseri, Gaziantep gibi illerimiz olmak üzere her nerede parça yükünüz varsa kabul ediyoruz.

Irak parsiyel nakliye sayesinde lojistik giderlerinizi en aza indirmiş oluyor ve yükünüzün miktarı her ne olursa olsun taşıtabiliyorsunuz. Böylece ufak çaplı ticaretler dahi yapabiliyor, alıcılarına her şekilde teslimat gerçekleştirebiliyorsunuz. Yalnızca yükünüzün navlun miktarı kadar ödeme yaptığınız gibi aynı güzergaha giden yükleri aynı araçla taşıdığımız gibi en hızlı taşımacılığa sahip oluyorsunuz.

Irak Frigo Nakliye

Konya Nakliyat firması olarak Irak frigo nakliye hizmetlerinde de yer almaktayız. Türkiye – Irak arasında taşınması gereken gıda ürünlerini sorunsuz bir şekilde alıcılara ulaştırmaktayız. Ürünlerin bozulmadan, hasar almadan alıcılara ulaştırılması için gerekli planlamalar firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Nakliye süreçleri boyunca da gerekli tedbirler alınmaktadır. Soğuk hava deposuna sahip araçlarımız ile gıda ürünleri sağlıklı bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Gıda ürünleri için gerekli ısı ayarlamaları yapılarak taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir.

Irak Yol Güzergahı

Irak ile Türkiye sınır komşusu olduğu için iki ülke arasında taşıma yapmak oldukça hızlı ve kolaydır. Fakat bölgenin sık sık savaşlara, çatışmalara sahne olması nakliye süreçlerini sekteye uğratabilmektedir.

Şah Global Lojistik olarak en hızlı ve en güvenli uygulamalar için Irak yol güzergahı seçimine azami dikkat ediyoruz. Nakliye türüne göre detayları netleştiriyoruz. Parsiyel nakliye için depolarımızdan yükleme yaparken diğerlerinde bulunduğunuz yerden yük alıp son alıcıya doğru yola çıkıyoruz.

Habur Sınır Kapısı’ndan çıkış yapan araçlarımız Halil İbrahim Peşmerge Gümrüğünde ithalat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ardından da Bağdat, Zaho, Kerbela, Kut, Musul, Süleymaniye, Erbil, Dohuk, Kerkük ve diğer bütün noktalara teslimat yapılmaktadır.

Irak Nakliye Fiyatları

Irak nakliye fiyatları çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Yükün teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe, yükün ağırlığı, hacmi, nakliye türü gibi detaylar fiyatları değiştirmektedir. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayıp detayları paylaşabilir, net fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamız her zaman Irak Nakliye sektörünün en kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı çözümlerini sunmaktadır.

Musul/Irak’a göndereceğimiz baklava hamuru açma makinesi için nakliye araştırması yapmaktayız.

Makine, 3 parça halinde demonte şekilde gönderilecek;

 • Makine ana gövdesi: 100*120*160 cm boyutlarında (genişlik-uzunluk-yükseklik), 1100 kg,
 • Konveyör bant: 60*220*120 cm, 150 kg,
 • Soğutucu chiller ünitesi: 90*90*120 cm, 150 kg.  Ürünler istiflenemez durumda.

Topkapı/İstanbul (Tim-2 iş merkezi civarındayız) adresimizden alınıp Musul teslim şeklinde nakliye fiyatı iletmenizi rica ederiz.

Türkiye – Irak Ekonomik ve Ticari İlişkiler

İki ülke arasındaki ilişkiler geçmişten günümüze kadar gelişme göstermiştir. 1955 yılında Bağdat Paktı,1977 yılında Kerkük – Ceyhan Petrol Boru Hattı projeleri ile iki ülke arasındaki ilişkiler olumlu ilerlemeler göstermiştir. Türkiye’nin 1980 yılında uyguladığı dışa dönük ve ihracata dayalı büyüme politikası ile Irak, önemli ticari ortaklarından biri olmuştur. Irak’da önemli projelere imza atılmıştır. 1990 yılında Irak’ın Kuveyt’i işgal etmesi ile Türkiye – Irak ilişkileri kesintiye uğrasa da, 2003 yılında yeni bir döneme girilmiştir. Türkiye’nin Irak’a ihraç ettiği ürünler arasında mücevherat, buğday unu, ayçiçeği yağı, mobilya, yumurta, tavuk eti, turunçgiller, bebek bezleri, bisküvi, demir – çelik boru, demir – çelik inşaat aksamları, dokunmamış halı, salça, margarin, plastik ambalaj malzemeleri, hazır giyim, bakliyat, kağıt ambalaj yer alıyor. Türkiye Irak’tan altın, petrol yağı  kalıntıları, hurda plastik ve kağıt, sığır derisi ithal etmektedir. Türkiye – Irak arasında bir çok anlaşmalar da imzalanmıştır. Bu anlaşmalar;

 • Ticaret Anlaşması
 • Ekonomik ve Teknik İşbirliği Anlaşması
 • Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Anlaşması
 • Petrol Ürünleri Ticaretine İlişkin Mutabakat Zaptı
 • 16 Dönem Karma Ekonomik Komisyon Toplantısı Protokolü
 • Kapsamlı Ekonomik Ortaklık Anlaşması
 • Türkiye-Irak Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi 1 Bakanlar Toplantısı
 • Türkiye-Irak Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi 2 Bakanlar Toplantısı

Irak’ın ithalat gerçekleştirdiği ülkeler arasında Çin, Türkiye, Hindistan, Almanya, ABD, Güney Kore, Suudi Arabistan, Ürdün, İtalya, Ukrayna, Brezilya, Hollanda, İngiltere, Mısır, Kuveyt yer alıyor.

Siyasi ve İdari Yapı

Irak, 18 vilayetten oluşmaktadır. Valiler, il genel meclis üyeleri tarafından seçilmektedir. Belediyeler de Valilik bünyesinde daire başkanlığı olarak faaliyet göstermektedir. Belediye başkanlığı sadece Irak’ın başkenti olan Bağdat’ta bulunuyor. Bu belediye başkanı Başbakan tarafından atanmaktadır. 2003 yılından ABD askerlerinin müdahalesi ile 24 yıllık tek adam yönetimi kaldırılmıştır. Birleşmiş Milletler gözetiminde ve ABD öncülüğünde yeni bir yönetim kurulmuştur. Yeni anayasa 2005 yılında yürürlüğe girmiştir. Ülkenin Cumhurbaşkanı ve Başbakanı Parlamento içinden seçiliyor. İlk hükümet de 20 Mayıs 2006 tarihinde kurulmuştur. Bu hükümet üyeleri milletvekillerinden oluşuyor. 2014 yılında yapılan parlemonto seçimleri ile Cumhurbaşkanı Fuad Masum, başbakan Haydar Al Abadi ve Parlamento Başkanı da Selim Al Jiburi seçilmiştir.

Irak Hakkında Bilgiler

Batı Asya ülkelerinden biri olan Irak, Türkiye’nin de komşu ülkelerinden biridir. Doğusunda İran, batısında Suriye, kuzeyinde Türkiye, güneyinde Suudi Arabistan, güneybatısında Ürdün, güneydoğusunda Kuveyt yer alıyor. Ülkenin yüzölçümü 438.317 kilometrekaredir. Başkenti Bağdat. Para birimi Irak Dinarı. Nüfusu 40 milyon. Başlıca şehirleri; Erbil, Kerkük, Musul, Süleymaniye, Ramadi, Necef, Kerbela, Basra, Kut, Ad Dawr, Divaniye, Afak, Al Awja, Hilla, İskenderiye, Kazımiye, Al Miqdadiyah, Al-Qa’im, Al- Shamia, Samava, Nasiriye, Ar Rutbah, At Taji, Han El Bağdadi, Balad, Babuka, Hadise, Hit, Hanekün, Sadr City, Tall Kayf, Tikrit, Um Kasr, Zaho, Halepçe, Telafer, Ez-Zubeyr, Tuzhurmatu, Çemçemal, Şengal, Dakuk, Akra, İmadiye, Amara, Raniye, Revandiz. Irak’ın üyesi olduğu Uluslararası kuruluşlar; Birleşmiş Milletler, DTÖ, ICAO, Interpol, İslam İşbirliği Teşkilatı, ArapLigi, OPEC, OAPEC.

Kaynak : lojistik firmaları

Mersin Konya Nakliye

Android Applications

Hazırlanıyor…

Teklifinizi onaylıyoruz. Amerikan menşei’li ürünlerimizin İstanbul havalimanı gümrüğünde teslim alınıp Rusyaya göndermek istemekteyiz, sizin şuanda bu bölgeye gönderiminiz varmıdır? Gönderi detayları aşağıdaki gibidir Önümüzdeki günlerde   mersin limanından  Gürcistan’a göndermeyi planladığımız dondurulmuş  gıda  için  firigo araç navlun fiyatı vermenizi rica ederiz Yukleme    Pendik Variş        Baku Mal cinsi, Agırlğı, Olcu ve Adet foto içinde Istiflenemez. Fiyat verebilir misiniz

Pakistandan Adana ya gelecek olan 3 adet elektrık motorunun nakliyesi için fiyat alabilirmiyim.

Fiyata neler dahil gümrükleme işlemlerini de yapabiliyorsanız bunun da fiyatını alabilirmiyim. Her bir motor ağırlığı 6000 -6500 kg aralığındadır

Towbar uçak çekicinin 7 Mart Pazartesi hazır olacağı bilgisini aldık.

Ek olarak yine ikitelli’de bulunan atölyemizden birkaç yedek parça gidecek.

Parça bilgisi ve yükleme adresini sizlere ileteceğim.